top of page
fotky to teamu-16_edited_edited.png
LI k fotkám do teamu-13.png

Mgr. Barbora Hlavatá

  • Litigace

  • Správní právo

  • Trestní právo

  • Právo nemovitostí 

Barbora Hlavatá působí v advokacii od roku 2010. Vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. S advokátní kanceláří ŠTILEC & PARTNERS spolupracuje od roku 2018. Od roku 2020 poté jako externí odborná advokátka specializující se především na litigace.

 

Barbora má rozsáhlé zkušenosti se zastupováním významných obchodních společností i jednotlivců v civilním soudním i rozhodčím řízení. Specializuje se zejména na komplexní uplatňování a vymáhání nároků klientů z důvodu náhrady újmy, a to i v případech nezákonného postupu orgánů veřejné moci.

 

Barbora rovněž vedla procesní strategii ve významných soudních sporech týkajících se určení vlastnictví k nemovitostem v hodnotě stovek milionů korun. S úspěchem zastupuje klienty v řízeních u Nejvyššího soudu ČR i Ústavního soudu ČR. Má bohaté zkušenosti s trestním procesem, zejména v oblasti hospodářské trestné činnosti v působnosti celostátního specializovaného útvaru Policie České republiky. Barbora má rovněž zkušenosti s přípravou složitých obchodních závazkových vztahů a pravidelně zajištuje podporu v rámci M&A transakcí.

bottom of page